Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Kesinlikle Okuyun!

Çeşitli internet sitelerinde dolaşan dolandırıcı, sahte otel, sahte tatil gibi haberler ile Mey Tur.Net' in hiç bir bağlantısı yoktur. Sitemizde sadece anket yapılarak bu anket sonucunda ücretsiz tatil isteyen kişilere telefon ile ulaşılmaktadır. Telefonda otel tanıtımına gelmek isteyen tüm müşterilerimiz ÜCRETSİZ bir şekilde belirli noktalardaki servislerimiz aracılığı ile otellerimize davet edilmektedir. Açıklama sayfasında da belirtildiği gibi Marmara Bölgesindeki (İstanbul, Kocaeli, Edirne, Sakarya, Bursa, Düzce) şehirlerinde bulunan müşterilerimiz servisler ile en yakın olan Yalova'daki otelimize davet edilmektedir. Gidiş Dönüş yol masrafları ve yemek ikramlarımız ile müşterilerimizden hiç bir ücret 1 kuruş dahi talep etmeden ücretsiz tatil sertifikası verilmektedir.

Bu ücretsiz tatilin amacı otellerimizin tanıtımını yapmak ve müşterileri memnun şekilde uğurlayarak daha fazla insana ulaşmaktır. Söz konusu "Dolandırma, zorla devremülk satışları, olmayan otelleri var gibi göstermek vb." suçlamalar hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Şuana kadar gelen müşterilerimizdende hiç bir ücret talep edilmemiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.


Yasal Yükümlülük

Sitemizden anket yapan tüm müşterilerimiz anket yaptıktan sonra otellerimiz tarafından davet edilmeyi kabul etmiş sayılırlar. Anket dolduran tüm müşterilerimiz zor kullanmadan anketi özgür iradesi ile doldurmuştur. Sitemiz üzerinde hiç bir hak iddia edemezler. Sitemiz üzerinde belirtildiği gibi hiç bir müşterimizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Mey Tur tüm yasal haklarını saklı tutar. Müşterilerimizin rahat etmesi içinde "Hiç bir müşterimizden zorla bir ücret talep edilmediğini kabul ederiz".