Alfa Tour

Biz Kimiz?

Alfa Tour diğer turizm firmalarından farklı bir turizm şirketidir. Amacımız tüm halkımıza ücretsiz tatil olanağı sunarak tatilin her insan için bir ihtiyaç olduğunu benimsetmektir. İş stresi insanları farkında olmadan sağlıksız bir geleceğe doğru taşımaktadır. Ülkemizde yapılan resmi anketlere göre halkımızın yarısından fazlası tatil yapmamaktadır. Alfa Tour bunu tersine çevirmeye karar vermiş bir şirkettir.

Nasıl Ücretsiz Tatil Veriyoruz?

Alfa Tour prensip olarak yalnızca 5 yıldızlı otellerle çalışmaktadır. Ücretsiz tatil bizden sorulur! Nasıl mı yapıyoruz? Alfa Tour 5 yıldızlı otel sahipleri ile anlaşmalar yaparak ücretsiz tatil imkanı vermektedir. Otel sahipleri TV reklamları, Google Reklamları ve daha bir çok reklam yöntemini kullanmaktadır. Popüler bir diziye reklam vermek 8 saniye için ortalama 24 bin liradan başlamaktadır. Otel sahipleriyle yaptığımız anlaşmalar ile onları bu masraftan kurtararak müşterilerimize ücretsiz tatil yapma imkanı veriyoruz.

Nerede bu oteller?

Otellerimiz ülkemizin farklı konumlarında bulunmaktadır. Otellerimiz Bodrum, Antalya, Kaş, Kemer, Kuşadası, Fethiye, Kütahya, Çeşme, Alaçatı, Yalova, Datça, ve Marmaris'te bulunmaktadır. Otel sayımız her geçen gün artmaktadır. Dünya'nın çeşitli ülkelerinde anlaşmalı otellerimiz bulunmaktadır. Gitmek istediğiniz yurtdışı otellerini tur yetkililerimizden dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Tatili ne zaman kullanabiliriz?

Alfa Tour tarafından verilen tüm tatil sertifikaları 1 yıl geçerlidir. Ücretsiz tatil sertifikanızı aldıktan sonra 1 yıl içerisinde dilediğiniz zaman tatil hakkınızı kullanabilirsiniz.

Nasıl sertifika alabilirim?

Alfa Tour yoğun telefon trafiğinden kurtulmak için müşterilerine internet yolu ile ulaşmaktadır. Öncelikle size ulaşmamız için Ad-Soyad Telefon bilgilerinizi anketimizde doldurmanız gerekmektedir. Anketi yaptıktan sonra ekiplerimiz tarafından aranarak size sertifikanız verilecektir. İstanbul,Kocaeli,Tekirdağ,Edirne,Sakarya ve çevresinde bulunan müşterilerimiz sertifikalarını almak için davet edileceklerdir. Tüm müşterilerimize uygun oldukları gün ve saatte özel servis gönderilecektir. Günübirlik ücretsiz turlarımız tamamen ÜCRETSİZ'dir.

Sertifikayı başka şekilde alamaz mıyım?

Alfa Tour ücretsiz tatil hizmeti ile müşterilerinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bu yüzden sertifikanın kargo yoluyla veya İstanbul'da elden teslim edilmesi mümkün değildir.

Tatili Nasıl Alabilirim?

Anketimize Katılmanız Yeterli

Sitemizde bulunan "Ankete Katıl" butonlarından herhangi birine basarak ücretsiz tatilinizi kazanabilirsiniz..

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ücretsiz tatil tüm müşterilerimiz için geçerlidir. Tek yapmanız gereken ankete katılmak ve bulunduğunuz şehire en yakın otelimizde tanışma yemeğine katılmak. katılmak.

Eğer İstanbul,Kocaeli,Sakarya,Edirne,Tekirdağ,Düzce,Yalova,Bilecik,Bursa,Eskişehir,Bolu,Kırklareli,Kütahya şehirlerinde oturuyorsanız ücretsiz servislerimiz ile size en yakın olan tanışma yemeği yaptığımız Otelimizde hediye tatiliniz verilecektir.

Bize iletişim bilgilerinizi bıraktıktan sonra ekibimiz sizi arayarak sizin uygun olduğunuz tarihe servis tahsis edecektir. Örneğin İstanbul'da Bahçelievler'de oturuyorsanız o gün tanışma yemeğine gelen diğer müşterilerimiz ile İncirli Metrobüs durağında servise binebilirsiniz. (Güzergah ve servis noktası o gün gelecek olan müşterilerimize göre belirlenecektir. Gidiş-Dönüş Yol ve Yemekler ÜCRETSİZDİR!)

Tanışma yemeği hakkında?

Tanışma yemeğinde birşey almak zorunda mıyım?

Kesinlikle hayır! tanışma yemeğinde hiç bir ürün almak zorunda değilsiniz. Bu etkinlik yalnızca otellerimizi görmeniz ve bizimle tanışmanız için düzenlenmektedir.

Daha öncede belirttiğimiz gibi etkinlik tamamen tanışma amaçlıdır. Tanışma yemeği sonrası herhangi bir ürün alın veya almayın ücretsiz tatil sertifikanız size teslim edilecektir.

Ücretsiz tatilinizde 5 yıldızlı otelin tüm olanaklarından faydalanabilirsiniz. Konaklama, temizlik, elektrik, su, ısınma, internet hizmeti ve daha bir çok özelliği kullanabilirsiniz. 71 Adet sosyal hizmet ve aktivitemiz bulunmaktadır. Tatil sertifikanızı aldıktan sonra size verilen numaradan otelimizi arayarak gitmek istediğiniz otelimizin müsait olduğu bir tarihe rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra otelinize gidebilirsiniz. Yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı odalarınızdan karşılayabilirsiniz dilerseniz Ultra Herşey dahil seçeneğine geçiş yapabilirsiniz.(Zorunlu değildir.)

Bedava tatilinizi şuanda Bodrum - Kuşadası - Antalya - Yalova - Çeşme - Kütahya ve Marmaris otellerimizden rezervasyona uygun olanları seçebilirsiniz. Yaz aylarında yeni otellerle anlaşma yapmamız durumunda buradan gerekli güncellemeler yapılacaktır.

Tek bir sertifika ile çift halinde tatile gidebilirsiniz. 0-6 Yaş çocuklarınızla birlikte 2+2 kişilik hakkınız vardır.